Bitcoin
$ 66,125
Bitcoin
2,164,770

BNP Paribas Cardif’ten BES müşterilerine tam destek

BNP Paribas Cardif, BES Müşterilerine Destek Sunmaya Devam Ediyor

İSTANBUL (AA) – BNP Paribas Cardif, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) müşterilerine yönelik başlattığı “Emekliliğine 1 Katkı da Bizden” kampanyasını 31 Temmuz’a kadar uzatarak desteklerine devam ediyor. Kampanya kapsamında, tek seferde 40 bin TL ve üzeri ek katkı payı ödemesi yapan müşterilere maksimum 1.200 TL’ye kadar ek fayda hediye ediliyor.

BNP Paribas Cardif’in sağladığı destekle ilgili bilgi veren yetkililer, müşterilerinin emeklilik sürecinde daha güvenceli bir gelecek kurmalarına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. “Emekliliğine 1 Katkı da Bizden” kampanyasıyla BES müşterilerine ek bir avantaj sunulduğunu vurgulayan yetkililer, kampanyanın başarısı ve müşteri talepleri doğrultusunda sürenin uzatıldığını dile getirdi.

Bu özel kampanya çerçevesinde, BES müşterilerinin tek seferde 40 bin TL ve üzeri ek katkı payı ödemelerinde ek fayda imkanı sağlanıyor. Ek katkı payı ödemelerine bağlı olarak müşterilere maksimum 1.200 TL’ye kadar ek fayda hediye ediliyor. Böylece, müşterilerin emeklilik birikimlerine daha fazla destek sunularak, geleceklerini daha sağlam bir temel üzerine inşa etmeleri hedefleniyor.

BNP Paribas Cardif’in BES müşterilerine yönelik devam eden kampanyası, tasarruf alışkanlıklarının artırılması ve finansal güvenlik sağlanmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Müşterilerine sunduğu ek fayda avantajlarıyla BES birikimlerini değerlendirmelerine olanak tanıyan BNP Paribas Cardif, emeklilik sürecinde müşterilerinin yanında olduğunu ve geleceklerini güvence altına almalarına destek verdiğini vurguluyor.

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.